Pep Hamilton: Justin Herbert İçin Tek Limit Gökyüzü

Pep Hamilton: Justin Herbert İçin Tek Limit Gökyüzü | Korumalı Futbol Türkiye
ASU vs OSU 2019 #235” by Az Skies Photography is licensed under CC BY 2.0. (Cropped)

Justin Herbert’ın Tek Limiti Gökyüzü!

Los Angeles Chargers‘ın QB kadrosunun yeni teknik direktörü Pep Hamilton, Justin Herbert Hakkında bir açıklama yaptı. Hamilton;Onun için tek limit gökyüzü

Los Angeles Chargers‘ın koç kadrosuna katılan Pep Hamilton, bugün takımın resmi internet sitesi aracılığyla Justin Herbert hakkında bir açıklama yaptı;

“Boyu, atletik yeteneği ve kol yeteneği oldukça ilgi çekici ama daha da önemlisi maçlarda yer almak için tonlarca deneyime sahip. Oregon’da fazladan bir yıl kalmasına gerçketen yardımcı oldu.

Üniversite’de 1200’den fazla pass attempt’i vardı ve bu kadar tecrübeliydi. tecrübeyi öğretemezsiniz. NFL’in hızına alıştıktan ve iyice kavradıktan sonra oyun oynamasının zamanı geldiğinde onun için tek limit gökyüzü.”

2020 NFL Draft’ının 6. sırasında Los Angeles Chargers tarafından seçilen Herbert, azmi ve oyun istatistikleri ile beraber; kendisini oldukça iyi bir şekilde ispat etmişti.

“Bu Sezonda Oldukça Büyük Bir Şansımız Var”

Ayrıca takımın QB oyuncularından Hunter Henry‘de; NFL Draft seçimleriyle beraber bu sezon Los Angeles Chargers kadrosuna dahil olacak olan Herbert için bir açıklama yapmıştı.

Hunter Henry, kendisine Los Angeles Chargers‘ın 2020 NFL Draft seçimlerinden Justin Herbert hakkında ne düşündüğü sorulduğunda;

“Açıkçası onun Kaliforniya’da olması çok hoş oldu. Gerçekten ve gerçekten harika bir ekibimiz var. Eğer üç parçayı da bir araya getirebilirsek oldukça büyük bir şansımız var.” diyerek Justin Herbert hakkındaki iyi düşüncelerini dile getirmişti.

Son Güncelleme; 20 Haziran 2021 / Görsel İçerik & SEO Güncellemesi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir