Carolina Panthers, Eli Apple ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Eli Apple, NFL Network tarafından yapılan bir açıklama doğrultusunda Carolina Panthers ile anlaşmayı kabul etti.

1 Mayıs 2019 tarihinde New Orleans Saints tarafından beşinci yıl seçeneği reddedilen oyuncu, kısa süre içerisinde serbest bir oyuncu haline gelmişti.

2020 yılının Mart ayında Las Vegas Raiders anlaşma görüşmelerinde olan ancak sonuç alamayan Eli Apple, gelecekte oynayacağı takım için arayışlarına devam etti.

Bugün NFL Network tarafından bir açıklamaya göre Cornerback oyuncusu Eli Apple, Carolina Panthers ile bir yıllık anlaşma imzalamayı kabul etti.

Carolina Panthers genel müdürü Marty Hurney‘in bir gün önce yaptığı açıklamada; Carolina Panthers‘in kadrosunda kıdemli bir oyuncuya ihtiyaç duyulduğu ve yeni bir oyuncu için arayış içerisinde oldukları bildirilmişti.

Eli Apple‘ın anlaşmayı kabul etmesi üzerine Carolina Panthers tarafından da bu haber doğrulandı. Ancak anlaşma hakkında sadece bir yıl süreli olduğu bildirilmesinin yanı sıra anlaşmanın detayları açıklanmadı.

Oyuncu ve takım arasında daha anlaşma imzalanmadı ancak yapılan açıklamalara göre en kısa süre içerisinde Elli Apple‘ın yeni evi Carolina Panthers olacak.

Carolina Panthers, Eli Apple ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Eli Apple, New Orleans Saints

Carolina Panthers‘den önce New Orleans Saints ve New York Giants‘da yer alan oyuncu, kariyerinin en iyi zamanlarını New York Giants‘da bulunduğu süre içerisinde yaşadı.

Eli, New York Giants‘da 2016-2018 yılları arasında;

Başarılarına imzasını atmış ve adeta kariyerinin altın çağlarını yaşamıştı.

Bir süredir serbest bir oyuncu olarak kariyerine devam eden Eli, artık Carolina Panthers kadrosunda yer alacak.

Önceki makaleTrent Williams, 49ers’a Transferi Hakkında Açıklama Yaptı
Sonraki makaleMatthew Judon, Franchise Tag İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here