Carolina Panthers, Eli Apple ile Anlaşma İmzalıyor

Eli Apple, NFL Network tarafından yapılan bir açıklama doğrultusunda Carolina Panthers ile anlaşmayı kabul etti.

1 Mayıs 2019 tarihinde New Orleans Saints tarafından beşinci yıl seçeneği reddedilen oyuncu, kısa süre içerisinde serbest bir oyuncu haline gelmişti.

2020 yılının Mart ayında Las Vegas Raiders anlaşma görüşmelerinde olan ancak sonuç alamayan Eli Apple, gelecekte oynayacağı takım için arayışlarına devam etti.

Bugün NFL Network tarafından bir açıklamaya göre Cornerback oyuncusu Eli Apple, Carolina Panthers ile bir yıllık anlaşma imzalamayı kabul etti.

Carolina Panthers genel müdürü Marty Hurney‘in bir gün önce yaptığı açıklamada; Carolina Panthers‘in kadrosunda kıdemli bir oyuncuya ihtiyaç duyulduğu ve yeni bir oyuncu için arayış içerisinde oldukları bildirilmişti.

Eli Apple‘ın anlaşmayı kabul etmesi üzerine Carolina Panthers tarafından da bu haber doğrulandı. Ancak anlaşma hakkında sadece bir yıl süreli olduğu bildirilmesinin yanı sıra anlaşmanın detayları açıklanmadı.

Oyuncu ve takım arasında daha anlaşma imzalanmadı ancak yapılan açıklamalara göre en kısa süre içerisinde Elli Apple‘ın yeni evi Carolina Panthers olacak.

Carolina Panthers, Eli Apple ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Eli Apple, New Orleans Saints

Carolina Panthers‘den önce New Orleans Saints ve New York Giants‘da yer alan oyuncu, kariyerinin en iyi zamanlarını New York Giants‘da bulunduğu süre içerisinde yaşadı.

Eli, New York Giants‘da 2016-2018 yılları arasında;

Başarılarına imzasını atmış ve adeta kariyerinin altın çağlarını yaşamıştı.

Bir süredir serbest bir oyuncu olarak kariyerine devam eden Eli, artık Carolina Panthers kadrosunda yer alacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.