Carolina Panthers 'in 2 Oyuncusu Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Carolina Panthers, geçtiğimiz saatlerde bugün takım içerisinde yapılmış olan covid-19 testlerine ilişkin olarak yapmış olduğu raporlamalarda; takımın Placekicker oyuncusu Joey Slye ile Offensive Lineman oyuncusu  Trent Scott‘un Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını bildirdi. 

Yapılan açıklamalarda, Placekicker oyuncusu Joey Slye ile OL Trent Scott’un da; tıpkı Tyler Larsen ve Michael Schofield gibi Reserve / Covid-19 listesine yerleştirildiği de ifade edildi. 

Yaşanılan son gelişmelerle birlikte; takım kadrosunda bulunan ve covid-19 testi pozitif çıkarak Reserve / Covid-19 listesine yerleştirilerek sahadan uzak tutulan Lineman oyuncusu sayısı ise 3’e ulaştı.  

Önceki makaleChristian McCaffrey Ne Zaman Sahaya Çıkacak?
Sonraki makaleMichael Thomas ‘ın Disiplin Cezası Sona Erdi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here