Seattle Seahawsk, Carlos Hyde İle Anlaşma İmzalıyor.

Carlos Hyde, Seattle Seahawks kadrosuna katılıyor!

NFL Network‘ten Tom Pelissero ve Ian Rapoport‘un bugün yapmış olduğu bir habere göre serbest oyuncu Carlos Hyde, yakın zamanda Seattle Seahawks kadrosuna katılıyor.

Yapılan habere göre Carlos Hyde, takım ile bir yıllık anlaşma yapmayı kabul etti. Ian Rapoport, anlaşmanın detaylarında Carlos’un franchise boyunca 4 milyon dolara kadar kazanç sağlayabileceğini de belirtti.

Carlos ile Seattle Seahawks arasında yapılacak olan anlaşma hakkında ise daha fazla detay aktarılmadı.

Oldukça çalkantılı bir kariyer geçiren ve neredeyse her sezon farklı bir takımın kadrosunda yer alan Carlos, burada istediği ortamı bulabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Carlos Hyde Seattle Seahawks İle Anlaşma İmzalıyor
Carlos Hyde, Seattle Seahawks

Carlos Hyde’ın Kariyer Geçmişi

Carlos Hyde, 2014 NFL Draft‘ının 2. round 57. sırasında San Fransisco 49ers tarafından seçilmiş ve burada 4 sezon geçirmişti.

4 sezonluk San Fransisco 49ers kariyerinden sonra 15 Mart 2018 tarihinde Cleveland Browns ile 3 senelik anlaşma imzalayan Carlos, 19 Ekim 2018 tarihinde ise Cleveland Browns tarafından Jacksonville Jaguars‘a transfer edilmişti.

Jacksonville Jaguars transferinden sonra Leonard Fournette ve T. J. Yeldon ile beraber arka sahayı paylaşarak maçlara çıkan Carlos, 2018 sezonunu 571 yard ve 5 touchdown ile bitirmiş ve 8 Mart 2019 tarihinde Jacksonville Jaguars tarafından serbest bırakılmıştı.

Carlos daha sonra 9 Mart 2019 tarihinde Kansas City Chiefs ile 2,8 milyon dolar değerinde bir senelik anlaşma imzalamış ancak 31 Ağustos tarihinde takım tarafından Houston Texans‘ın tackle oyuncusu Martinas Rankin ile takas edilmiş ve Houston Texans‘da oynamaya başlamıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here