Cardinals, Isaiah Simmons ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY-SA

Draft’ın 1. round seçimi olan Isaiah Simmons, Arizona Cardinals kadrosunda yerini aldı!  

Arizona Cardinals bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 NFL Draft’ın 1. round ve 8. sırasından seçmiş olduğu Isaiah Simmons ile çaylak anlaşması imzaladıklarını açıkladı.  

Cardinals, oyuncunun takımla imzaladığı; 4 yıl süreli ve 5. yıl seçeneğini de içeren çaylak anlaşmasının 12,58 milyon dolarlık imzalama bonusunun yanı sıra anlaşmanın kendi maddi değerinin ise 20,66 milyon dolar olduğunu ifade etti.  

Cardinals, Isaiah Simmons ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By FF Swami / CC-BY-SA

Isaiah Simmons – İstatistikler 

Kolej futbolu hayatını ABD’nin bilinen ve başarılı kabul edilen Clemson Üniversitesi’nin Clemson Tigers futbol takımında geçirmiş olan Simmons, 4 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 148 solo tackles 
  • 90 asist tackles 
  • 4 Interception  
  • 69 (Int Return) Yards.  
  • 1 (Int Return) Touchdown  
  • 20 Pas savunması 
  •  1 Recovered Fumbles 
  • 6 Forced Fumbles 

İstatistiklerini elde ederek 44 maça çıktı.  

2019-2020 sezonu sonunda kolej futbolu kariyerini sonlandıran Simmons; daha sonra 2020 NFL Draft’a katıldı.  

2020 NFL Draft’ın 1. round ve 8. sırasından Arizona Cardinals tarafından seçilmiş olan  Simmons, takımla toplamda 33,24 milyon dolar değerinde 4 senelik ve 5. yıl seçeneğini de içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol hayatına başlangıç yaptı.  

Isaiah Simmons’un  futbol kariyeri istatistikleri Sports Reference College FootballWikipedia ve NFL.com tarafından alınmış; Korumalı Futbol Türkiye editörleri tarafından yorumlanmış olup tamamen resmi bilgilere dayanmaktadır.  

Önceki makaleMiami Dolphins, Noah Igbinoghene ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleMichael Bennett Emekli Oldu
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here