Cameron Smith Yeni Sezonda Oynayamayacak

Cameron Smith, Bütün Bir Sezonu Kaçıracak  

Minnesota Vikingsin çaylak Linebacker oyuncusu Cameron Smith, bugün, Instagram  aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada kalp ameliyatı olacağını dile getirdi.  

Yapmış olduğu açıklamayla beraber açık kalp ameliyatı olması gerektiğini ifade eden ve bütün bir sezonu kaçıracağını açıklayan Smith, durum hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti;  

“Doğuştan bu yana benimle olan Biküspid aort kapağını düzeltmek için açık kalp ameliyatına ihtiyacım olduğunu öğrendim. Bu maalesef 2020 sezonumu bitirecek olsa da; kalbimin ciddi şekilde büyüdüğünü ve daha fazla dayanamayacağını öğrenmemiz gerçekten bir lütuf.” 

“Bunu, covid-19 testim pozitif çıktıktan sonra test ettim ve protokoller doğrultusunda daha fazla test yaptırmak zorunda kaldım. Tanrı gizemli yollarla çalışıyor, ama bu sefer onu gerçekten hissedebiliyordum!”  

“Hiçbir şekilde futbolu oynamaya son vermeye hazır değilim. Hala sahada başarmak istediğim çok şey var. Hayatımda olan her şey gibi buna da saldıracağım. Zaten geri dönüşümü dört gözle bekliyorum! #SKOL” 

Cameron Smith – Kariyer ve İstatistikler 

2019 NFL Draft’inin 5. round ve 162. Sırasından Minnesota Vikings tarafından seçilmiş olan Smith; bu zaman dek Minnesota Vikings ile geçirdiği toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 4 Solo Tackles 
  • 4 Assist Tackles 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 5 maçta yer aldı. 

1 Sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği üzere toplamda 5 maçta yer almış olan Smith; bu 5 maçın maalesef ki hiçbirinde başlangıç oyuncusu olarak sahaya adım atamadı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.