Cameron Smith Yeni Sezonda Oynayamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Keith Allison / CC-BY-SA

Cameron Smith, bütün bir 2020 sezonunu kaçıracak.  

Minnesota Vikingsin çaylak Linebacker oyuncusu Cameron Smith, bugün, Instagram  aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada kalp ameliyatı olacağını dile getirdi.  

Yapmış olduğu açıklamayla beraber açık kalp ameliyatı olması gerektiğini ifade eden ve bütün bir sezonu kaçıracağını açıklayan Smith, durum hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti;  

“Doğuştan bu yana benimle olan Biküspid aort kapağını düzeltmek için açık kalp ameliyatına ihtiyacım olduğunu öğrendim. Bu maalesef 2020 sezonumu bitirecek olsa da; kalbimin ciddi şekilde büyüdüğünü ve daha fazla dayanamayacağını öğrenmemiz gerçekten bir lütuf.” 

“Bunu, covid-19 testim pozitif çıktıktan sonra test ettim ve protokoller doğrultusunda daha fazla test yaptırmak zorunda kaldım. Tanrı gizemli yollarla çalışıyor, ama bu sefer onu gerçekten hissedebiliyordum!”  

“Hiçbir şekilde futbolu oynamaya son vermeye hazır değilim. Hala sahada başarmak istediğim çok şey var. Hayatımda olan her şey gibi buna da saldıracağım. Zaten geri dönüşümü dört gözle bekliyorum! #SKOL” 

Cameron Smith – Kariyer ve İstatistikler 

Cameron Smith Yeni Sezonda Oynayamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kevind810 /CC-BY-SA

2019 NFL Draft’ın 5. round ve 162. Sırasından Minnesota Vikings tarafından seçilmiş olan Smith; bu zaman dek Minnesota Vikings ile geçirdiği toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 4 Solo Tackles 
  • 4 Assist Tackles 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 5 maçta yer aldı. 

1 Sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği üzere toplamda 5 maçta yer almış olan Smith; bu 5 maçın maalesef ki hiçbirinde başlangıç oyuncusu olarak sahaya adım atamadı.  

Önceki makaleMAC, 2020 Sezonunu İptal Etti
Sonraki makaleReuben Foster, PUP Listesinden Çıkartıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here