Cam Newton, Patriots İle Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Parker Anderson Minneapolis, MN, USA www.flickr.com/pdaphoto

Cam Newton, New England Patriots oyuncuları ile yaptığı antrenmanlara hız kesmeden devam ediyor! 

New England Patriots‘un yeni oyuncusu Cam Newton, bugün New England Patriots‘un  Wide Receiver oyuncusu N’Keal Harry ile atış antrenman yaptı. 

Cam Newton’ın N’Keal Harry ile yaptığı antrenmanın sonuna doğru beklenmedik gelişmeler yaşandı! 

New England Patriots’un #1 numaralı yeni oyuncusu Cam Newton ve N’Keal Harry’nin yaptığı antrenmanın sonlarına doğru sahaya Cleveland Browns’un Wide Receiver  oyuncusu  Odell Beckham Jr.  ve Amerikalı rapperBlueface giriş yaptı! 

Blueface ve Odell Beckham Jr’ın katılmasıyla çok daha renkli bir hale gelen antrenman sahasında oyuncuların yaptığı antrenmanlar EBA Sports tarafından kayıt altına alınarak EBA Sports’un resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı.  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Cam Newton, #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

Cam Newton, #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu 

New England Patriots, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamayla beraber Cam Newton’ın, 1 numaralı formayı giyeceğini bildirdi.  

2003’te New England Patriots ilk kez Super Bowl’u kazandıktan sonra takımın maskotu 1 numarayı bağışlamış ve 0 numaralı formayı giyerek faaliyetlerine devam etmişti.  

Yapılan bu açıklamayla beraber 1 numaralı formayı giyecek olan Newton; Aynı zamanda New England Patriots’un 1987’den bu yana kullanılmayan #1 numaralı Quarterback  formasını giyecek olan ilk oyuncu oldu. 

9 yıllık Carolina Panthers kariyerinden sonra Cam Newton, takımını değiştirmiş ve yeni bir forma içerisinde bulunacak olsa bile; artık kariyerinin devamında aynı forma numarası ile sahalara çıkacak.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here