Cam Newton, Patriots ile Antrenmanlara Başladı! | Korumalı Futbol Türkiye

Cam Newton, New England Patriots‘a kısa sürede adapte oluyor!

Geçtiğimiz günlerde New England Patriots ile 7,5 milyon dolar değerinde 1 sene süreli bir anlaşma imzalayan Cam Newton, bugün New England Patriots takımından bir grup oyuncuyla antrenman yaparken görüntülendi.  

New England Patriots kadrosundan Mohamed Sanu ve takımın yeni üyesi Cam Newton; bugün Kaliforniya Üniversitesi’nin (University of California, Los Angeles) futbol sahasında beraber antrenman yaptı.  

Geçtiğimiz hafta Mohamed Sanu’nun antrenörü Hilton Alexander’ın oyuncu hakkında yapmış olduğu açıklamayla beraber; oyuncular arasında yapılan bu antrenman Mohamed Sanu’nun performansı hakkında ilk bilgileri de bize yansıtmış oldu.  

Oyuncunun antrenörü Hilton Alexander geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu açıklama ile; oyuncunun beklenenden çok daha hızlı bir şekilde iyileştiğini dile getirmişti.  

Hilton Alexander: “Ameliyattan önce olduğundan daha hızlı, daha yalın ve çok daha iyi bir durumda olduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir doktorun bu noktada yapacağı tahminlerden çok çok önde.”   

Antrenman anları, Mohamed Sanu’nun resmi Instagram hesabından story olarak paylaşılırken, Cam Newton’ın takıma bu kadar kısa sürede adapte olması; New  England Patriots taraftarlarını da sevindirdi.  

Öyle ki Cam Newton’la Mohamed Sanu; bugün Kaliforniya Üniversitesi’nde yaptıkları antrenmanlarla beraber NFLPA’nın geçtiğimiz günlerde ortaya koyduğu “gizli antrenman yapmayı bırakın” önerisine karşı bir hareket sergilemiş oldu.

Ancak şu da bir gerçek ki antrenman kampları öncesinde takım kadrosundaki oyuncuların; birkaç kişiden oluşan gruplar şeklinde bir araya gelmesi, hiç şüphesiz ki takım oyuncuları arasındaki uyumu potansiyel seviyeye çıkarmaya yardımcı oluyor.  

Önceki makaleChris Jones: Senede $20 Milyon İstiyorum
Sonraki makaleRandy Moss: Offense, Cam Newton İle Daha Eğlenceli Olabilir
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here