Cam Newton, Los Angeles Chargers Kadrosuna Katılabilr Mi?

Cam Newton, Los Angeles Chargers‘a katılabilir mi? Takımın antrenörü Anthony Lynn, Cam Newton‘un takıma dahil olma olasılığını yorumladı.

Geçen ayki NFL Draft‘ında seçimlerini gerçekleştiren Los Angeles Chargers, emektar QB oyuncuları Tyrod Taylor‘la yollarına rahatça devam ettiklerini açıkladı.

Los Angeles Chargers takımının antrenörü Anthony Lynn, Cam Newton hakkında;
“Kesinlikle muazzam bir oyun kurucu. Bu ligin MVP‘si oldu ve takımını Super Bowl‘a taşıdı. Duyduğuma göre şu anda çok daha sağlıklı. İlerleyen kariyerinde, birinin kadrosunda yer alacak ve yer alacağı takımın birkaç oyun kazanmasına yardım edecek.” Sözlerini ifade etti.

Los Angeles Chargers‘ın Philip Rivers için olası bir yedek arayışında bulunduklarını söyleyecek olursak bu isme en uygun yedeğin şüphesiz Cam Newton olma olasılığı çok yüksek.

Antrenör Anthony Lynn takımın oyun kurucu kadrosu hakkında; “sahip olduğum oyun kurucular hakkında kendimi çok iyi hissediyorum.” sözlerini kullandı.

“Bu Ligde Parlak Bir Geleceği Var!”

Ayrıca Anthony Lynn; “Tyrod Taylor, Easton Stick bu isimler pek çok insanın konuşmadığı adamlar ama Cam Newton, Division 1 oyuncusuydu ve üç ulusal şampiyonluk kazandı. O bir lider ve bir profesyonel. Bu ligde parlak bir geleceği var.” Diyerek Cam Newton‘un kariyerindeki başarılarını niteledi.

2018-2019 yıllarındaki sakatlıklarından dolayı tam performans gösterdiği bir sezon geçiremeyen Newton, 24 Mart 2020‘de Carolina Panthers‘in yapmış olduğu bir açıklamayla beraber serbest bırakılmıştı.

NFL Network‘ten Ian Rapoport‘un yaptığı bir habere göre Cam Newton, artık kariyerine doğru bir ekiple beraber devam etmeye hazır.

Kariyeri böylesine başarılarla dolu bir oyuncuyu tekrardan sahalarda görmenin her birimizi oldukça mutlu edeceğinden eminiz ve en kısa zamanda Cam Newton‘u sahalarda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here