Calgary Stampeders, Richard Leonard ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Calgary Stampeders training camp 2006 Photo by DanM (Calgary) /CC-BY 2.0

Richard Leonard Bir Süre Daha Calgary Stampeders Adına Sahaya Çıkacak

Calgary Stampeders‘ın Başkanı ve Genel Menajeri olan John Hufnagel, takımın Defensive Back oyuncusu olan Richard Leonard ile olan mevcut kontratlarını uzattıklarını duyurdu.

John Hufnagel; “Richard, deneyimi ve All-Star özgeçmişiyle birlikte Şubat ayında bizim için önemli bir katkı oldu ve Calgary‘de kalmaya karar vermesinden memnunuz. 2021’de tekrar sahaya döndüğümüzde onun Stamps’teki ilk sahaya çıkışını görmeyi dört gözle bekliyorum.”

Defensive Back Leonard; Calgary şehrini boyamaya yardım etmek için sabırlı bir şekilde bekliyordum. Şimdi resmen bunun üzerine bir damga oymanın zamanı geldi.

Richard Leonard – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft’ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Defensive Back oyuncusu Leonard; 5 Mayıs 2016 tarihinde Houston Texans ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 farklı takımın -Houston Texans, Hamilton Tiger Cats, Calgary Stampeders- kadrosunda bulunmuş olan Defensive Back oyuncusu Leonard, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 12 Interceptions
  • 256 Yards Interceptions Were Returned
  • Longest Interception Return (71)
  • 178 Solo Tackles
  • 3 Fumbles Forced
  • 2 Fumbles Recovered Resulting in a Touchdown for the Recoverer

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 49 maçta yer aldı.

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 49 maçta yer almış olan Defensive Back oyuncusu Leonard; bu 49 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleBC Lions, Dominique Rhymes ile Kontratı Uzattı
Sonraki makaleJack Driscoll Sezona Veda Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here