Calais Campbell: Saygılarını Kazanmalıyım | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Calais Campbell yeni takım arkadaşlarının saygısını kazanmak istiyor! 

Baltimore Ravens’ın yeni DE oyuncusu olan Calais Campbell, bugün the Baltimore Sun aracılığıyla yaptığı açıklamada takımdaki ilk işinin takım arkadaşlarının saygı ve sevgisini kazanmak olduğunu ifade etti. 

“Yeni bir takıma gittiğiniz zaman yapacağınız ilk iş onlara çalışma etiğinizi göstermek ve (grind) bilenmeye ne kadar istekli olduğunuz göstermek, onların saygısını kazanmaktır.  Bu yüzden, virtual season programımızı takım arkadaşlarımın saygısını kazanmaya çalışarak geçirdim.”  

Campbell yapmış olduğu açıklamada; aynı zamanda Baltimore Ravens’ın koçlarının da kendisi hakkında oldukça iyi düşündüklerini ve ona destek olduklarını aktarmayı da ihmal etmedi.  

Calais Campbell: Saygılarını Kazanmalıyım | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By KA Sports Photos /CC-BY-SA

“Koçlar bana bu yılın kariyerimin en iyi yılı olmasını istediklerini söylediler. Sanırım en az 15 için çabalamalıyım. Koşuyu kapatmalı, takımları tek boyutlu yapmalı ve sonra pas vereni acele ettirmelisin. (rush)  

Bununla beraber takımın yeni Defensive Oyuncusu olan Calais Campbell; astım hastası olması nedeniyle covid-19 salgınının kendisi ve sevdikleri için teşkil ettiği riskleri göze alarak 2020 sezonundan çekilmeyi düşündüğünü ancak nihayetinde; çalışma alanlarını güvenli kılmak için her şeyin yapıldığını hissettiğini itiraf ederek bu düşünce üzerinde pozitif bir karar kılmadığını da dile getirdi ve çaylak oyuncular hakkındaki düşüncelerini de paylaşarak sözlerini sonlandırdı.  

“Genç oyunculara güvenmemiz gerektiğini düşünüyorum ve hazır olduklarından emin olmak istiyorum. Super Bowl’u bugün kazanamayız. Ağustos’ta ne kadar iyi olduğunuz umurumda değil. Süreci tamamlamamız gerekiyor. Hala bir ay var.”  

Önceki makaleOrange Crush’ın Mimari Carroll Hardy Vefat Etti
Sonraki makaleAlihan Ağaçkesen BAU Lions’un WR Koçu Oldu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here