Buffalo Bills, Çaylakları Eve Gönderiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By U.S. Air National Guard photo by Master Sgt. Brandy Fowler / Public Domain

Buffalo Bills, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile; Covid-19 pandemik salgının ortaya koyduğu risklerden dolayı takımın çaylak oyuncuları ile yapacakları toplantıların yerini değiştirdiklerini bildirdi. 

Takım, yapmış olduğu açıklama ile çaylak oyuncuları evlerine gönderdiklerini ve yapılacak olan toplantıların sanal toplantı olacağını ifade etti.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda çaylak oyuncuların sanal bir şekilde toplantı faaliyetlerine katılmalarının en büyük nedenlerinin; takım tesislerinde asgari sayıda personel / ekip kadrosu bulundurmak ve bunun yanı sıra covid-19 pandemik salgınının ortaya koyduğu risklerden kaçınmak. 

NFL Network’ten Mike Garafolo, Inside Training Camp Live’da Bills’in yürüttüğü faaliyetler üzerine şu sözleri sarf etti;  

Buffalo Bills, binadaki toplantıların bir parçası olacak olan tüm çaylakları evlerine gönderdi. Rezerv / Covid-19 Listesinde bazı kişiler yer alıyor ve bunun önünde durmaya çalışıyorlar (bunu engellemeye / bitirmeye çalışıyorlar) Bills, mümkün olduğunca ilerlemeye çalışıyor.” 

NFL Network’ten Judy Battista ise, ligin baş tıbbi memuru Dr. Allen Sills’in Covid-19 salgını hakkında söylediği sözleri ise şu şekilde ifade etti.  

“Bu Zor olacak. 2020, NFL’in geçmişte olduğu bir sezon gibi gözükmeyecek. İnanılmaz derecede dikkatli olmalıyız. NFL, yerinde ve doğru protokolleri uygulamaya soktu. Bu protokolleri uygularken tutarlı olmalıyız.  

Buffalo Bills ile ilgili Daha Fazla Haber 

Buffalo Bills, Çaylakları Eve Gönderiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Ed Oliver İsmini Temize Çıkardı 

Ed Oliver, 16 Mayıs 2020 tarihinde Houston’da sarhoşken araba kullanmaktan ve yasadışı bir şekilde silah taşımaktan dolayı tutuklanmıştı. 

Buffalo Bills, bugün yapmış olduğu bir açıklamada Ed Oliver isminin temize çıktığını ve oyuncunun serbest kaldığını bildirdi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here