Bills, Brandon Beane ile Sözleşmeyi Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo by mikefats /CC-BY

Brandon Beane, 2025’e Kadar Buffalo Bills’in Başında Olacak

9-3’lük bir galibiyet serisi çerçevesinde sezona devam eden Buffalo Bills, geçtiğimiz son saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 2017-2018 sezonundan bu yana takımın genel menajerlik pozisyonunda görev yapan Brandon Beane ile bir uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

İmzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde yapılan açıklamalar ile birlikte; genel menajer Brandon Beane’nin, 2025 yılına kadar Buffalo Bills’in başında görev yapacağı da ifade edildi.

Önceki makaleMaurkice Pouncey Sahalara Geri Döndü
Sonraki makaleCarolina Panthers, 3 Oyuncusunu Covid-19 Listesinden Çıkarttı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here