Brian Schneider, Seahawks'a Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Brian Schneider, Seahawks'a Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye

Brian Schneider, Seattle Seahawks ile yollarını ayırdı.  

Seahawks’ın 13 senelik tecrübeye sahip olan Special Teams Koordinatörü Brian Schneider, geçtiğimiz saatlerde kişisel nedenlerden dolayı takıma veda etti. 

Takımın Special Teams Koordinatörü olan Brian Schneider’ın takımdan ayrılışının takımın baş koçu Pete Carroll tarafından raporlanmasının yanı sıra  Carroll; Schneider’ın yerini alacak olan kişinin, Special Teams Asistanı Larry Izzo olacağını duyurdu.  

Takıma veda edan Brian Schneider’dan ise, kararına ilişkin olan bir açıklama dile getirmedi.  

Takımla İlgili Daha Fazla Haber 

Seahawks, CenturyLink Field’a Taraftar Kabul Etmiyor 

Seattle Seahawks, CenturyLink Field'a Taraftar Kabul Etmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By kallerna /CC-BY-SA

 
Seattle Seahawks ’ta taraftarlara kapılarını kapatan takımlar arasında yerini aldı.   

Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; yeni sezonda gerçekleştirecekleri ilk 3 ev maçında (New England Patriots (2. Hafta), Dallas Cowboys (3. Hafta), Minnesota Vikings  (5. Hafta)) Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle CenturyLink Field‘a taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.   

Seattle Seahawks yönetimi tarafından alınan karar, kamuoyuna şu sözler ile aktarıldı;   

“Dikkatli bir değerlendirmeden sonra, en azından yeni sezondaki ilk üç maçımızı (20 Eylül, 27 Eylül, 11 Ekim) taraftarlar olmadan oynamaya dair zor karar aldık. CenturyLink Field, yılların enerjisi ve tutkusu sayesinde ligdeki en iyi iç saha avantajı olan saha haline gelirken; tüm taraftarlarımızın, oyuncularımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor. Koşulların iyileşeceğinden umutluyuz. Sezon ilerledikçe, taraftarların katılımı konusu üzerine kararlar almak amacıyla sağlık ve hükümet yetkililerinin öncülüğünü takip etmeye devam edeceğiz.” 

Önceki makaleBroncos, Brandon McManus ile Kontratı Uzattı
Sonraki makaleVikings, Dalvin Cook ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here