Breshad Perriman: Jets Hücumu Tehlikeli Olabilir

Breshad Perriman, yeni sezonda New York Jets’in hücumunun oldukça tehlikeli olabileceğini düşünüyor.  

Geçtiğimiz seneki Tampa Bay Buccaneers macerasından sonra 1 Nisan 2020 tarihinde New York Jets ile  8 milyon dolar değerinde 6 milyon dolar garantili bir anlaşma imzalayan Breshad Perriman; bugün yaptığı bir konuşmada New York Jets’in yeni sezonu hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.  

Takımla ilgili yeni sezon düşüncelerini ve virtual offseason süreci boyunca takım hakkındaki gözlemlerini New York Jets’in resmi web sitesi ile dile getiren Breshad Perrriman ; 

“Gerçekten tehlikeli olabileceğimizi ve bunun herkesin beklentileri arasında olduğunu hissediyorum.” 

“Bence bu gerçekten eğlenceli olacak. Bir şekerci dükkanından çıkmış bir çocuk gibi… Bizi kafesten çıkartıyorlar ve gerçekten işe geri dönüyoruz. İlk günün tatlı olacağını hissediyorum, oraya geri dönmek ve yeni takım arkadaşlarımla yüz yüze görüşmek bu bağı yaratmak için sabırsızlanıyorum. Sözlerini ifade etti.    

Ayrıca Perriman’ın yaptığı açıklamalar esnasında haziran ayı ortasında Perriman ve New York Jets’ten bir grup oyuncunun bir araya geldiği belirtildi.  

Jamal Adams 'ın yeni Evi Dallas Cowboys Mu Oluyor? | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Phelan M. Ebenhac | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Perriman her ne kadar takımın yeni sezondaki hücumunun iyi olacağını söylese de iyi bir savunma da en az iyi bir saldırı kadar önemlidir. Ancak maalesef bu sezonda New York Jets savunmasında bir Jamal Adams boşluğu bulunuyor.  

Öyle ki Jamal Adams’ın savunmadaki üstün faaliyetlerinin bu sezonda olmayacağı ihtimalinin yüksek olmasıyla beraber New York Jets her ne kadar iyi bir hücum oyunu sergilese de; eğer Jamal Adams’ın savunmada bıraktığı boşluk doldurulmazsa; olası bir başarısız hücum oyunu ihtimali karşısında maalesef ki savunmadaki yenilgileri kaçınılmaz olabilir.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir