Brandon Scherff Tüm Kariyerini Washington’da Geçirmek İstiyor

Oynadığı takıma hayran olan isimlerde bugün; Brandon Scherff! 

Washington Football Team’in offensive guard oyuncusu olan Brandon Scherff, bugün yapmış olduğu bir açıklamada tüm kariyeri boyunca Washington Football Team’de kalmak istediğini belirtti.  

Scherff, takımın resmi web sitesi aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada, belirttiği durum hakkında şu sözleri ifade etti. 

“Burada bir yıl daha oynayabileceğim için mutluyum. Nihai hedefimin ise tüm kariyerim boyunca bir Washington Football Team oyuncusu olmak olduğunu söylemiştim, buna bir yıl daha yaklaştım. Bu yıl için heyecanlıyım. 

Brandon Scherff – Kariyer ve İstatistikler 

Brandon Scherff Tüm Kariyerini Washington'da Geçirmek İstiyor
Photo By AlexanderJonesi /CC-BY-SA

2015 NFL Draft’ın 1. round ve 5. sırasından Washington Football Team tarafından seçilmiş olan Scherff; 12 Mayıs 2015 tarihinde takım ile 4 yıl süreli, %100 garantili ve 21,21 milyon dolar değerinde bir anlaşma imzaladı.  

Draft edilmesinden bu yana geçen 5 sezonluk profesyonel futbol kariyerini Washington Football Team’de geçiren ve şu anda da geçirmeye devam eden Scherff, bu 5 sezon boyunca;  

2015 NFL All – Rookie Team ödülünü elde etti ve toplamda 65 maçta yer aldı.  

Yukarıda belirtildiği üzere 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca toplamda 65 maçta yer alan Scherff; bu 65 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Scherff, 6 Ağustos tarihinde Washington Fooball Team’in web sitesi aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada; tüm profesyonel futbol kariyeri boyunca Washington Football Team’de kalmak istediğini ifade etti.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir