Brandon Graham: Eagles, Yeni Sezonda Daha Avantajlı

Brandon Graham, Philadelphia Eagles‘ın internet sitesinde yaptığı bir açıklamada takımın; bu sezonda diğer takımlara oranla çok daha avantajlı olduğunu iddia etti.

Covid-19 pandemik salgınından dolayı bu sezonda yaşanan bazı sorunlar olmuştu, birçok takım kadrosunda çeşitli değişikliklere giderken; kadrosundaki oyuncuları birbiriyle koordine etmeye çalışan ve takımın yeni sezona çok daha iyi şekilde başlamasını amaçlayan takımlardan biri de Philadelphia Eagles‘dı.

Dallas Cowboys, Mike McCarthy ile anlaşma yaparken; Joe Judge, New York Giants‘a gidiyor ve Washington Redskins‘de Ron Rivera‘yı işe alıyordu.

Brandon Graham: Eagles, Yeni Sezonda Daha Çok Avantajlı
Brandon Graham, Super Bowl, Philadelphia Eagles

Graham: “Bir Avantajımız Olduğunu Hissediyorum.”

NFC East takımları arasında koç kadrosunda değişiklik göstermeyen tek takım Philadelphia Eagles olurken takımın oyuncularından Brandon Graham bunun yeni sezon için bir avantaj olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Brandon Graham takımın resmi internet sitesinde yaptığı bir açıklamada;

“Her şeye sahibim, tüm olay bir avantaja sahip olmakla ilgili ve şu anda bir avantajımız olduğunu hissediyorum. Koçumuz hala aynı, tek yapmamız gereken bu sezonun olması gerektiği gibi olmasını sağlamak.” Sözlerini sarf etti ve şöyle devam etti;

“Sadece oraya gitmek ve elimden gelen her şeyi vermek istiyorum, böylece birbirimize yardım edip kendimizi iyi bir duruma sokabiliriz ve bu da bizim için bu sene bir Super Bowl şampiyonluğu anlamına gelebilir.

Brandon Graham‘ın dediklerinin yanı sıra takımın istatistiklerine bakarsak, Doug Pederson‘un 2016 yılında takıma geri dönüşüyle beraber Philadelphia Eagles 2017 yılında ilk Super Bowl şampiyonluğunu elde etti.

Ayrıca 2017 ve 2019 yıllarında da NFC East şampiyonluğu elde eden Philadelphia Eagles; görünüşe göre Doug Pederson ile oldukça iyi iş çıkarıyor ve tabii ki bu istatistikler de Brandon Graham‘ın düşüncelerini destekliyor.

Peki sizce, Philadelphia Eagles bu sezonda ikinci bir Super Bowl şampiyonluğu kazanabilir mi?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir