Bartu Berat Sarıgül, B. Sultans’ın Savunma Koordinatörü Oldu

Bartu Berat Sarıgül, Boğaziçi Sultans'ın Savunma Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
(Temsili Görseldir. Kategori Galerisinin Gelişmesiyle Birlikte Yerini Resmi İçeriklere Bırakacaktır.)

Boğaziçi Sultans, Savunma Koordinatörlüğüne Bartu Berat Sarıgül’ü Getirdi

Geçtiğimiz günlerde Cincinnati Üniversitesi’nin eski Offensive Lineman  Blake Yager’ı kadrosuna katan Boğaziçi Sultans, bugün ise; daha önce takımda oyuncu olarak yer almış ve ilerleyen dönemde takımın defans takımı koordinatörü asistanlığı yapmış olan Bartu Berat Sarıgül ile anlaşma yaptıklarını duyurdu. 

Sultans, yapmış olduğu açıklamayla birlikte; oyunculuk kariyeri boyunca Boğaziçi Sultans ile 3 Prolig, 1 Üniversiteler Süper Ligi ve 1 Üniversiteler 1. Ligi Şampiyonluğuna imzasını atmış olan ve ayrıca geçtiğimiz 2 sezonda takımın defans takımı koordinatörü asistanlığını yapmış olan Bartu Berat Sarıgül’ün, 2020-2021 sezonunda takımın Defans Takımı Koordinatörü olarak görev alacağını bildirdi.  

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için Boğaziçi Sultans’a başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.   

Boğaziçi Sultans ile İlgili Daha Fazla Haber 

Boğaziçi Sultans’ın Yeni Hücum Koordinatörü; Blake Yager 

 
Geçtiğimiz haftalarda Bahçeşehir Lions’un art arda oldukça önemli isimleri takıma katmasının ardından; bugün de Boğaziçi Sultans oldukça büyük bir transfer gerçekleştirerek, başarılı Offensive Lineman Oyuncusu Blake Yager ‘ı kadrosuna kattı.   

Boğaziçi Sultans, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; daha önce Cincinnati Üniversitesi’nde Offensive Lineman olarak yer almış olan Blake Yager ile anlaşma yaptıklarını duyurdu.

Sultans, yapmış olduğu açıklamada;   

3 yıl boyunca AAC’de Cincinnati Üniversitesi’nde Offensive Lineman  pozisyonunda yer alan, 11-2‘lik bir sezon geçiren ve NCAA Division 1’daki son yılında takımıyla birlikte 21. Sırada yer alan Blake Yager’ın, 202-2021 sezonu için takımın Hücum Takımı Koordinatörü görevini üstleneceğini bildirdi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir