Bartu Berat Sarıgül, B. Sultans'ın Savunma Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Boğaziçi Sultan Logosu | Tüm Hakları Boğaziçi Sultans'a Aittir.

Geçtiğimiz günlerde Cincinnati Üniversitesi’nin eski Offensive Lineman  Blake Yager’ı kadrosuna katan Boğaziçi Sultans, bugün ise; daha önce takımda oyuncu olarak yer almış ve ilerleyen dönemde takımın defans takımı koordinatörü asistanlığı yapmış olan Bartu Berat Sarıgül ile anlaşma yaptıklarını duyurdu. 

Bartu Berat Sarıgül, B. Sultans'ın Savunma Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Boğaziçi Sultans – Bartu Berat Sarıgül | Fotoğrafın tüm hakları Boğaziçi Sultans’a Aittir.

Sultans, yapmış olduğu açıklamayla birlikte; oyunculuk kariyeri boyunca Boğaziçi Sultans ile 3 Prolig, 1 Üniversiteler Süper Ligi ve 1 Üniversiteler 1. Ligi Şampiyonluğuna imzasını atmış olan ve ayrıca geçtiğimiz 2 sezonda takımın defans takımı koordinatörü asistanlığını yapmış olan Bartu Berat Sarıgül’ün, 2020-2021 sezonunda takımın Defans Takımı Koordinatörü olarak görev alacağını bildirdi.  

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için Boğaziçi Sultans’a başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.   

Boğaziçi Sultans ile İlgili Daha Fazla Haber 

Boğaziçi Sultans’ın Yeni Hücum Koordinatörü; Blake Yager 

Boğaziçi Sultans'ın Yeni Hücum Koordinatörü; Blake Yager | Korumalı Futbol Türkiye
Boğaziçi Sultans – Blake Yager Transferi | Fotoğrafın tüm hakları Boğaziçi Sultans’a Aittir.

 
Geçtiğimiz haftalarda Bahçeşehir Lions’un art arda oldukça önemli isimleri takıma katmasının ardından; bugün de Boğaziçi Sultans oldukça büyük bir transfer gerçekleştirerek, başarılı Offensive Lineman Oyuncusu Blake Yager ‘ı kadrosuna kattı.   

Boğaziçi Sultans, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; daha önce Cincinnati Üniversitesi’nde Offensive Lineman olarak yer almış olan Blake Yager ile anlaşma yaptıklarını duyurdu.   

Sultans, yapmış olduğu açıklamada;   

3 yıl boyunca AAC’de Cincinnati Üniversitesi’nde Offensive Lineman  pozisyonunda yer alan, 11-2‘lik bir sezon geçiren ve NCAA Division 1’daki son yılında takımıyla birlikte 21. Sırada yer alan Blake Yager’ın, 202-2021 sezonu için takımın Hücum Takımı Koordinatörü görevini üstleneceğini bildirdi. 

Önceki makaleMichael Thomas Sakatlandı
Sonraki makaleLeighton Vander Esch Ameliyat Olacak
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here