Bisciotti Foundation, Sosyal Adalet Reformu İçin Bağış Yapıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Steve ve Rene Bisciotti’nin sahibi olduğu Bisciotti Foundation, Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde topluma yapmış olduğu yardım ve desteklere hız kesmeden devam ediyor.  

Covid-19 pandemik salgınıyla mücadele faaliyetleri doğrultusunda yapmış olduğu çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek; 15 Mayıs 2020 tarihinde Maryland Gıda Bankası’na 1 milyon dolarlık bir bağış gerçekleştiren Bisciotti Foundation; Bugün yapmış olduğu açıklamada sosyal adalet reformu için de 1 milyon dolarlık bir bağış yaptıklarını duyurdu. 

Bisciotti Foundation, Sosyal Adalet Reformu İçin Bağış Yapıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jay Baker /CC-BY

Vakfın iki sahibinden (Steve, Renee Bisciotti) biri olan Steve Bisciotti bugün yaptığı açıklamada; yapmış oldukları bağış ile ilgili şu sözleri ifade etti.  

“Topluluğumuzda yaygın olan adaletsizlikleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacak güçlü bir platform ve sorumluluğa sahibiz. Çok uzun zamandır; beyaz olmayan insanlara zarar vermek yerine onları koruyan bir sistem tarafından yetersiz hizmet alınıyor.”  

“Geçmişteki ve şimdiki oyuncularımız da dahil olmak üzere tüm organizasyonumuz, sosyal adalet reformu yaratmaya tamamen kararlıdır. En çok ihtiyacı olanları destekleyen ve onları savunan fırsatlar aramaya devam edeceğiz.”  

“Sosyal adalet hakkında konuşmaya başladığınızda; eğitimden, ceza hukukuna ve sağlığa kadar pek çok farklı konu vardır.  Bu; şehirdeki insanlar ile iş birliği yapmanın bir yolunu bulmaya çalışmanın ve Baltimore’u daha iyiye doğru değiştirmeye yardımcı olacak olan harika şeylerin sadece bir başlangıcı.” 

Baltimore’a geri döndüğüm ve Baltimore Ravens’ın topluluğu etkilemeye devam etmesine yardım etme fırsatına sahip olduğum için heyecanlıyım.” 

Önceki makaleAlihan Ağaçkesen BAU Lions’un WR Koçu Oldu
Sonraki makaleSammy Watkins: Chiefs Benim Mutlu Yerim
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here