Big Ten, 23 Ekim'de Faaliyetlerine Başlayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Geçtiğimiz ayın başlarında yapmış olduğu bir açıklama ile; covid-19 pandemik  salgının teşkil ettiği riskler nedeniyle faaliyetlerini erteleyen Big Ten konferansı, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu yeni bir açıklamayla birlikte konferans sezonuyla ilgili açıklama yaptı. 

Konferans yönetimi, yaptığı açıklamada konferans sezonunun 23-24 Ekim tarihlerinde başlayacağını duyurdu.  

Big Ten, Faaliyetlerini Erteliyor | Korumalı Futbol Türkiye

Tıp Alt Komitesi Eş Başkanı Dr. Jim Borchers, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi;  

Big Ten ile ilişkili herkes; öğrenci sporcuların ve çevredeki toplulukların sağlık ve güvenliğini daha iyi korumak için atılan adımlarla gurur duymalıdır.” 

Yapılan açıklama ile birlikte kısaltılmış bir kolej futbolu sezonuna imkân veren Big Ten‘in almış olduğu bu kararla birlikte artık gözler; covid-19  pandemik  salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle faaliyetlerini ertelemiş olan diğer konferanslara çevrilmiş durumda.  

Konu ile ilgili daha fazla haber 

Big Ten, Faaliyetlerini Erteliyor 

Big Ten, Faaliyetlerini Erteliyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
Amerika Birleşik Devletleri’nin bir diğer büyük atletizm konferansı olan  Big Ten‘de 2020 sezonundan çekiliyor.   

Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski üniversite atletizm konferanslarından biri olan; Big Ten konferansı, geçtiğimiz dakikalarda yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 sezonu faaliyetlerini ertelediklerini açıkladı.   

Big Ten’in Başkanlar Konseyi Rektörü ve aynı zamanda Northwestern Universitesi başkanı olan Morton Schapiro, konferans yönetiminin aldığı kararı şu sözler ile ifade etti;   

“Birinci önceliğimiz; öğrencilerimiz, fakültemiz ve çalışanlarımız için mümkün olan en iyi kararları vermektir.”   

Önceki makaleMichael Thomas Bir Süre Sahaya Çıkmayacak
Sonraki makaleRichard Sherman IR Listesine Yerleştirildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here