BC Lions, Dominique Rhymes ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
BC Place 2015 Women's FIFA World Cup Photo by GoToVan /CC-BY 2.0 BC Lions logo by; sportslogos.net

BC Lions, Dominique Rhymes’ı Bırakmadı!

Geçtiğimiz günlerde Defensive Lineman oyuncusu Tim Bonner ile bir anlaşma imzalayarak Tim Bonner‘i kadrosuna katan BC Lions, son saatlerde yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte; tecrübeli Wide Receiver oyuncusu Dominique Rhymes ile bir uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

Wide Receiver oyuncusu Rhymes, 2021 sezonunda BC Lions adına forma giyecek.

Dominique Rhymes: Bunu yapmaktan heyecan duyuyor ve 2021’de sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum.

Koç Campbell ile yeniden bir araya gelme şansı geçen yıl beni BC‘ye çeken en büyük şeylerden biriydi ve Son birkaç ayda Mike Reilly ve Wide Receiver arkadaşlarımdan bazılarıyla sanal olarak tanışmak, birlikte neler yapabileceğimiz konusunda beni gerçekten heyecanlandırdı.”

Dominique Rhymes – Kariyer ve İstatistikler

29 Mayıs 2017’de Ottawa Redblacks ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptıktan sonra 21 Şubat 2020’de BC Lions ile bir anlaşma imzalayan ve kariyerine BC Lions’ta devam eden Wide Receiver oyuncusu Rhymes, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1578 Receiving Yards
  • Longest Reception (75)
  • 6 Receiving Touchdowns
  • 9 Tackle

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 36 maçta yer aldı.

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 36 maçta yer almış olan Wide Receiver oyuncusu Dominique Rhymes; bu 36 maçın 29’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleSaskatchewan Roughriders VP ve HC’unun Kontratlarını Uzattı
Sonraki makaleCalgary Stampeders, Richard Leonard ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here