BAU Lions – Ekim Ayı Transferleri

BAU Lions - Ekim Ayı Transferleri | Korumalı Futbol Türkiye
Rights of Lion Logo Belongs to BAU Lions American Football Team

BAU Lions – 2020’nin Ekim Ayı Transferleri

Koç kadrosuna yaptığı muhteşem transferler ile ortalığı kasıp kavuran BAU Lions, Ekim ayında yaptığı oyuncu transferleri ile de kendisinden oldukça söz ettirmeyi başardı. 

Öyle ki Ekim ayı içerisinde oyuncu kadrosuna 4 yeni tecrübeli oyuncu katan BAU Lions, yeni sezonda oldukça iddialı olduklarını dolaylı yoldan kanıtladı.  

Takıma yeni katılan oyuncular;  

1- Ege Suner 

2017 yılında Bilgi Hunters takımıyla birlikte Amerikan futbolu kariyerine başlayan ve ardından 2018-2019 sezonunda da Koç Rams formasını giyerek çıktığı maçlarda 15.3 Yard/Carry istatistiklerini yakalayarak Türkiye Şampiyonluğu elde eden, bununla birlikte aynı sezonda milli takıma katılım hakkı kazanan Ege Suner; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

2- İlhan Mert Bozatlı  

2018 yılında Bilgi Hunters takımıyla birlikte Amerikan futbolu kariyerine başlayan ve ardından 2018-2019 sezonunda Yeditepe Eagles takımı ile TAFL. 2. Lig şampiyonluğu elde eden, daha sonraki sezonda ise üst ligde yıllarca namağlup bir şekilde şampiyonluklar kazanmış Koç Rams takımında forma giymiş olan İlhan Mert Bozatlı; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

3- Furkan Tellioğlu 

2019 yılında İnstanbul Janissaries U19 takımıyla birlikte Amerikan futbolu kariyerine başlayan ve ardından Bilgi Hunters, Boğaziçi Sultans ve Koç Rams takımları adına sahaya çıkmış olan Furkan Tellioğlu; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

4- Alper Kurtuluş  

Koç Rams U19 takımında kariyerine başlayan, gayreti ve sahada elde ettiği başarılar ile profesyonel takıma yükselen Alper Kurtuluş; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

Takımdaki yeni pozisyonları için öncelikle genç ve başarılı oyuncularımıza, daha sonra ise yeni sezon için Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.      
 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir