BAU Lions - Ekim Ayı Transferleri | Korumalı Futbol Türkiye
Logo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account - All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football Stadium Background photo by Josh Hallett / CC-BY-SA

Koç kadrosuna yaptığı muhteşem transferler ile ortalığı kasıp kavuran BAU Lions, Ekim ayında yaptığı oyuncu transferleri ile de kendisinden oldukça söz ettirmeyi başardı. 

Öyle ki Ekim ayı içerisinde oyuncu kadrosuna 4 yeni tecrübeli oyuncu katan BAU Lions, yeni sezonda oldukça iddialı olduklarını dolaylı yoldan kanıtladı.  

Takıma yeni katılan oyuncular;  

1- Ege Suner 

Ege Suner - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

2017 yılında Bilgi Hunters takımıyla birlikte Amerikan futbolu kariyerine başlayan ve ardından 2018-2019 sezonunda da Koç Rams formasını giyerek çıktığı maçlarda 15.3 Yard/Carry istatistiklerini yakalayarak Türkiye Şampiyonluğu elde eden, bununla birlikte aynı sezonda milli takıma katılım hakkı kazanan Ege Suner; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

2- İlhan Mert Bozatlı  

İlhan Mert Bozatlı - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

2018 yılında Bilgi Hunters takımıyla birlikte Amerikan futbolu kariyerine başlayan ve ardından 2018-2019 sezonunda Yeditepe Eagles takımı ile TAFL. 2. Lig şampiyonluğu elde eden, daha sonraki sezonda ise üst ligde yıllarca namağlup bir şekilde şampiyonluklar kazanmış Koç Rams takımında forma giymiş olan İlhan Mert Bozatlı; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

3- Furkan Tellioğlu 

Furkan Tellioğlu - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

2019 yılında İnstanbul Janissaries U19 takımıyla birlikte Amerikan futbolu kariyerine başlayan ve ardından Bilgi Hunters, Boğaziçi Sultans ve Koç Rams takımları adına sahaya çıkmış olan Furkan Tellioğlu; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

4- Alper Kurtuluş  

Alper Kurtuluş - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

Koç Rams U19 takımında kariyerine başlayan, gayreti ve sahada elde ettiği başarılar ile profesyonel takıma yükselen Alper Kurtuluş; kariyerine BAU Lions’ta devam etmektedir.  

Takımdaki yeni pozisyonları için öncelikle genç ve başarılı oyuncularımıza, daha sonra ise yeni sezon için Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.      
 

Önceki makaleRavens, Ronnie Stanley ile Anlaşmayı Uzattı
Sonraki makaleJulian Edelman IR Listesine Yerleştirildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here