Baltimore Ravens, Patrick Queen ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Baltimore Ravens, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 NFL Draft’ın 1. round ve 28. Sırasından seçmiş oldukları Patrick Queen ile çaylak anlaşması imzaladıklarını bildirdi.  

Yapılan açıklama doğrultusunda oyuncu ile imzalanan çaylak anlaşmasının maddiyat bünyesi de dahil olmak üzere anlaşma hakkında genel bazda bir detaylandırılma gerçekleştirilmedi.

Baltimore Ravens, Patrick Queen ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

Patrick Queen – İstatistikler  

Kolej futbolu hayatını Amerika Birleşik Devletleri’nin seçkin üniversitelerinden olan Louisiana State University’de geçirmiş olan Queen, 3 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca; 

  • 59 solo tackles 
  • 72 assist tackles 
  • 1 Intereception 
  • 16 Int. Return Yards  
  • 2 Pass Defence 
  • 1 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 29 maça çıktı.  

2019-2020 sezonu sonunda kolej futbolu hayatını sonlandıran Queen, 2020 NFL Draft’ın  1. round ve 28. Sırasından Baltimore Ravens tarafından seçildikten sonra takımla çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol hayatına başlangıç yaptı.  

Önceki makaleHouston Texans, Ross Blacklock ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleCarlton Haselrig Vefat Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here