Ravens, 1 Covid-19 Vakası Daha Bildirdi | Korumalı Futbol Türkiye
Ravens, 1 Covid-19 Vakası Daha Bildirdi | Korumalı Futbol Türkiye

Baltimore Ravens‘tan Pozitif Covid-19 Vakaları Gelmeye Devam Ediyor! 

Bu ayın başlarında yapmış olduğu bir açıklamada 7 yeni covid-19 vakasını bildirmiş olan Baltimore Ravens, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takım içerisinde 1 yeni pozitif covid-19 vakası olduğunu da dile getirdi.  

Yapılan açıklamada, covid-19 testi pozitif çıkan oyuncuya dair bir bilgi dile getirilmedi.

Bu sabah bir Ravens oyuncusunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı konusunda bilgilendirildik. Oyuncu, kendisini acil bir şekilde karantinaya aldı. Organizasyonumuz şu anda NFL’in Intensive Protokolü içerisindedir. Vakada yüksek riskli temas durumu yoktu ve başka bir oyuncunun ya da personelin izole edilmesine gerekmemektedir.” 

NFL, takım doktorlarımız ve eğitmenlerimiz ile yakın çalışmaya devam edecek ve onların rehberliğini takip edeceğiz.”  

Önceki makaleNick Chubb Pazar Günü Sahaya Çıkamayabilir
Sonraki makaleMiami Dolphins 3 Oyuncuyu Reserve/Covid Listesine Ekledi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here