Atlanta Falcons, Salı Günü Takım Tesislerini Açıyor!

Atlanta Falcons, salı günü takım tesislerini tekrar açacak olan ilk takımlardan biri oluyor.

NFL Network‘ten Mike Giardi‘nin yaptığı bir habere göre Atlanta Falcons takımının başkanı Rich McKay, kulübün Flowery Branch tesisinin ilk aşamada 15 kişilik bir ekiple beraber açılacağını bildirdi.

Atlanta Falcons‘un Flowery Branch‘daki asgari sayıda personel bulunacak olan ekibinin çalışan sayısının hafta sonuna kadar yaklaşık 20 kişiye yükselmesi bekleniyor.

Rich McKay, Mercedes-Benz Stadyumu‘nun yeniden açılması için 1 Haziran tarihini hedef göstererek o tarihe kadar stadyumun kapalı kalacağını da açıklamalarına ekledi.

Atlanta Falcons‘un yanı sıra Arizona Cardinals, Indianapolis Colts ve Pitsburg Steelers takımları da salı günü kendi takımlarının tesislerinin asgari sayıda çalışan ile beraber açılacağını bildirdiler.

Hatırlarsanız NFL komisyon üyesi Roger Goodell, 25 Mart’ta takımlara bir bildiri yayınlayarak Covid-19 ile mücadele kapsamında tüm kulüp tesislerinin kaptıldığını bildirmişti.

Daha sonra ise Goodell, 16 Mayıs tarihinde yapmış olduğu açıklamada NFL takım tesislerinin 20 Mayıs salı günü seviyeli olarak açılacak olduğu bilgisini bizlerle paylaşmıştı. (Bkz: NFL Takım Tesisleri Salı Günü Açılıyor)

Atlanta Falcons takımının başkanı Rich McKay, ayrıca açılacak olan takım tesisindeki uygulanacak kuralları bildirdi;

  • Giriş ve çıkış için tek bir kapı vardır.
  • Maskeler, kapalı bir ofiste olunmadığı süre boyunca her zaman takılmalıdır.
  • Kafeterya ve ekip toplantı odaları kapalıdır.

“Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin!”

Ayrıca Roger Goodell tarafından antrenörlerin takım tesislerine geri dönmeyecek olduğu açıklanmıştı ancak Rich McKay, antrenörlerin ve oyuncularının tümünün tesislere dönene kadar geri durumda bırakılmaması gerektiğini belirterek; “Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için.” Sözlerini kullandı.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir