Arizona Cardinals, Kelvin Beachum ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By FF Swami / CC-BY-SA

Arizona Cardinals, Kelvin Beachum ile anlaşma imzaladıklarını bildirdi. 

Arizona Cardinals, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile temmuz ayının sonunda gerçekleşecek olan antrenman kampları öncesinde offense kadrosunu daha da güçlendirerek Kelvin Beachum’u kadrosuna kattığını açıkladı.  

Oyuncu ile 1 yıl süreli anlaşma imzaladıklarını açıklayan Cardinals; anlaşmanın maddiyatı da dahil olmak üzere genel detaylar hakkında bir bilgi vermedi.  

Bu gelişmeyle beraber oyuncu; 2012-2015 yılları arasında Pittsburgh Steelers’daki koçu  Sean Kugler ile Arizona Cardinals’da tekrar bir araya gelmiş oldu.  

Arizona Cardinals, Kelvin Beachum ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY-SA

Kelvin Beachum – İstatistikler

2012 NFL Draft’ın 7. round ve 248. Sırasından Pittsburgh Steelers tarafından seçilen  Beachum; burada 3 sene geçirdikten sonra sırasıyla Jacksonville Jaguars ve New York Jets  takımlarında yer aldı. 

Tecrübeli offensive tackle oyuncusu Kelvin Beachum; geçtiğimiz saatlerde yapılan bir anlaşmayla beraber Arizona Cardinals’in hücum ekibinin bir parçası haline geldi.  

Kariyeri boyunca toplamda 104 maçta yer almış olan Beachum; 99 maçta başlangıç oyuncusu oldu.  

Önceki makaleNFL, John Lewis İçin Yas Tutuyor
Sonraki makaleNFL – Yeni Sezon Protokolleri Düzenlemesi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here