Anthony Chickillo, New Orleans Saints İle Anlaşma İmzaladı

Anthony Chickillo, kariyerine New Orleans Saints takımında devam edecek.

Geçtiğimiz sezonda Chickillo, Pittsburgh Steelers’daki başarıları çereçevesinde takımla 2 yıllık bir uzatma imzalamış ancak geçen baharda sakatlanması ve tutuklanarak sezonun beş oyununu kaçırması üzerine serbest bırakılmıştı.

Hatırlarsanız Chickillo, 20 Ekim 2019 tarihinde aile içi şiddetten dolayı tutuklanmış ve NFL komisyonunun muafiyet listesine dahil olmuştu.

iki haftalık bir duruşma süreci geçiren Chickillo hakkında oldukça fazla iddialar ortaya konmuş ancak oyuncu sürecin sonunda yetersiz kanıt ve ifadelerin geri çekilmesi nedeniyle tahliye edilmişti.

Böylelikle komisyonun dikkkatini üzerine toplayan Chickillo her ne kadar mahkeme tarafından aklansa da, hem sakatlanmış hem de takım tarafından serbest bırakılarak bir süre sahalara veda etmek zorunda kalmıştı.

NFL Network‘ten Ian Rapoport‘un bugün yaptığı bir habere göre Pittsburgh Steelers‘ın eski linebacker oyuncusu Anthony Chickillo, New Orleans Saints ile bir yıllık anlaşma imzaladı.

Anlaşmanın detayları üzerine bir açıklama gerçekleştirilmedi, oyuncuya ne kadar ödeme yapılacağı ve bu miktarın ne kadarının garantili olacağı ise şu an hala meçhul durumda.

Anthony Chickillo, 2015 NFL Draft‘ının 6. round 212. sırasında Pittsburgh Steelers tarafından seçilmiş ve 2019 sezonunun sonuna kadar burada yer almıştı.

Takım tarafından geçtiğimiz sezon serbest bırakılan oyuncu, artık New Orleans Saints kadrosunda yer alacak.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir