Andrew Billings 2020 Sezonunda Oynamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

Andrew Billings, 2020 sezonundan çekildiğini açıkladı.  

Cleveland Browns’un Defensive Tackle oyuncusu olan Andrew Billings, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği sağlık riskleri sebebiyle 2020 sezonunda yer almayacağını bildirdi. 

Cleveland BrownsBillings’in, takım kadrosunda bu sene oynamayacak olan 3. oyuncusu olduğunu ve Rezerv/Çekilen Listesine yerleştirildiğini açıkladı.  

Andrew Billings – Kariyer ve İstatistikler 

Andrew Billings 2020 Sezonunda Oynamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost / CC-BY

2016 NFL Draft’ın 4. round ve 122. Sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Billings; burada geçirdiği ilk 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 49 Solo Tackles 
  • 31 Assist Tackles 
  • 14 Tackless For Loss  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 47 maçta yer aldı.  

Profesyonel futbol kariyerinin ilk 3 senesinde yukarıda belirtildiği üzere 47 maçta yer almış olan oyuncu, bu 47 maçın 37’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

BillingsCincinnati Bengals’te geçirdiği 3 sezonluk kariyerinden sonra 26 Mart 2020 tarihinde Cleveland Browns ile anlaşma imzaladı.  

Billings; 4 Ağustos 2020 tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile covid-19 pandemik  salgınınınteşkil ettiği sağlık risklerinden dolayı 2020 sezonunda oynamayacağını bildirdi.  

Cleveland Browns ile ilgili Daha Fazla Haber 

Jedrick Wills, Cleveland Browns ile Anlaşma İmzaladı 

NFL Helmet Challenge Adaylarına $1.37 Milyon Fon Desteği | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Erik Drost / CC By

Geçtiğimiz saatlerde Cleveland Browns tarafından yapılan bir açıklamayla beraber takımın 2020 NFL Draft 1. round ve 10 sırasından seçmiş olduğu Offensive Tackle  oyuncusu Jedrick Wills ile anlaşma yaptığı bildirildi 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here