Allen Hurns 2020 Sezonunda Oynamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Allen Hurns, 2020 sezonunda oynamayacak olan isimlerin arasında yerini aldı.  

Miami Dolphins’in yeni Wide Receiver oyuncusu olan Hurns; bugün yapmış olduğu bir açıklamada 2020 sezonunda oynamayacak olduğunu bildirdi. 

Aldığı kararı Twitter aracılığıyla açıklamış olan oyuncu, kararı hakkında şu sözleri ifade etti;  

“Kolay bir karar değildi ancak ailem için, benim için ve özellikle yolda yürüyen bir erkek bebek için en iyisi olması amacıyla 2020 sezonundan çekilmeye karar verdim. Ligdeki takımımı ve kardeşlerimi gönülden desteklemeye devam edeceğim. Onlar için en iyisini diliyorum.”  

Allen Hurns – Kariyer ve İstatistikler 

2014 NFL Draft’ta undrafted olarak kalan Hurns; 2014 yılına Jacksonville Jaguars ile; 3 sezonluk, 1,54 milyon dolar değerinde + 5.000 dolarlık bir imzalama bonusu içeren bir anlaşmaya imza attı.  

3 sezonun sonunda takım tarafından serbest bırakılan Hurns; daha sonra Dallas Cowboys  ile 2 yıl süreli olan bir anlaşmaya imza attı.  

Dallas Cowboys’un maaş kesintisi önerisini reddeden oyuncu; takımla geçirdiği ilk sezonun sonucunda serbest bırakıldı.  

Son olarak Miami Dolphins’te yer almaya başlayan Hurns; toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 416 Pass Targets 
  • 241 Receptions 
  • 3380 Receiving Yards 
  • 5 Fumbles  
  • 3 Fumbles Recovered 
  • 11 Pass Targets (Playoffs) 
  • 8 Receptions (Playoffs) 
  • 106 Receiving Yards (Playoffs) 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra; 

  • 2016 NFL Top 100 (#89)  

Ödülünü de elde etti ve 82 maçta yer aldı. 

6 Sezonluk profesyonel futbol kariyerinde yukarıda belirtildiği üzere 82 maçta yer almış olan Hurns; bu 82 maçın 56’sında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleMatthew Stafford İçin Yanlış Alarm!
Sonraki makaleDerek Carr: Kanıtlayacak Çok Şeyim Var
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here