Allegiant Stadyumu Yeni Sezonda Taraftarlara Kapalı Olacak | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Photo By Ron Mader - CC-BY-SA

Las Vegas Raiders bugün yapmış olduğu bir açıklama ile, Allegiant Stadyumu ‘nun 2020 sezonunda taraftarlara kapalı olacağını bildirdi. 

Las Vegas Raiders tarafından yapılan açıklamada stadyuma ilişkin alınmış olan karar şu sözler ile ifade edildi;  

Raiders organizasyonu için; oyuncularımızın, antrenörlerimizi, personelimizin, stadyum çalışanlarının ve taraftarlarımızın sağlığı ve güvenliğinden daha önemli bir şey yok. Sağlık görevlileri ve toplum liderleri ile yoğun bir istişareden sonra; Allegiant Stadyumu’nda  Las Vegas Raiders için 2020 açılış sezonunu hayranların katılımı olmadan oynamak üzerine oldukça zor bir karar verdik. Bu karar hayranlarımızın sağlığını koruma taahhüdümüze dayanıyor. 

“Bu karar, PSL sahiplerimiz için; eğer stadyum belirlenenden daha düşük bir kapasitede faaliyet gösterirse belli oyunlara kimlerin katılabileceği ve kimlerin katılamayacağını belirlemekle ilgili zorluklar ve potansiyel eşitsizlikler göze alındığı zaman sizlere adil davranılmasını sağlar. Allegiant Stadyumu’nun açılışını kutlamayı öngördüğümüz zaman; koşullar izin verdiği taktirde inşa etmemize yardımcı olduğunuz bu muhteşem stadyumda eşsiz bir oyun günü deneyimini sizler ile paylaşmayı umuyoruz.”  

Allegiant Stadyumu ile ilgili Daha Fazla Haber 

Mark Davis'ten Henry Ruggs Açıklaması | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By BrokenSphere / CC-BY-SA

Mark Davis: Taraftarlar Yoksa Bende Yokum 

Bugün The Athletic’den Vic Tafur aracılığıyla yeni sezon hakkında konuşan ve Las Vegas Raiders takımının sahibi olan Mark Davis, taraftarların maçlarda bulunmayacağı taktirde kendisinin de ev maçlarına katılmayı planlamadığını dile getirdi.  

Las Vegas Raiders takımının sahibi Mark Davis, konu hakkında yaptığı açıklamaları şu sözler ile ifade etti;   

“Taraftarlar gitmezse gitmeyeceğim. Ve şu anki şekilde oyunlarımızdan hayran olmayacak. Benim için ya hepsi ya da hiç ya tüm taraftarlar orada olacak ya da hiç olmayacak. Bir taraftara; bir stadyumda açılış oyununa gidemeyeceğini söyleyemem. Onlara gidemeyeceklerini söylemeyeceğim. Ve ah, bu arada endişelenmeyin çünkü koltuklarınızda reklam verebileceğiz.” 

Önceki makaleDwayne Johnson, XFL’in Yeni Sahibi Oldu!
Sonraki makaleJordan Reed, 49ers ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here