AJ Dillon Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

AJ Dillon için de kötü haber geldi.  

Baltimore Ravens’ın Cornerback oyuncusu Marlon Humphrey’in covid-19’a yakalanmasından hemen sonra bir diğer covid-19 vakası ise  Green Bay Packers’ta yaşandı. 

Green Bay Packers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın çaylak Running Back oyuncusu A.J Dillon’ın Covid-19 testinin pozitif olduğunu açıkladı.  

Takım, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada A.J. Dillon’ın güncel durumuna ilişkin şu sözleri ifade etti;  

Packers bugün bir oyuncunun covid-19 testinin pozitif olduğu hakkında bilgilendirildi. Organizasyonumuz NFL’in protokollerine giriş yapmıştır. Oyuncu ise kendi kendini karantinaya aldı. Yoğun protokol kurallarına uyduğumuz için temas takibi konusunda ligle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” (Green Bay Packers / Covid-19 Açıklaması – Kısaltılmıştır)  

A.J. Dillon – Kariyer ve İstatistikler 

A.J. Dillon - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By TigerNet.com /CC-BY-SA

2020 NFL Draft’ının 2. round ve 62. sırasından Green Bay Packers tarafından seçilmiş olan Running Back oyuncusu AJ Dillon, draft dönemi sonrasında  Green Bay Packers ile yapmış olduğu bir çaylak anlaşmasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Green Bay Packers adına sahaya çıkmış olan Running Back oyuncusu Dillon, çaylak sezonunun ilk çeyreğinde;  

  • 23 Rushing Attempts 
  • 97 Rushing Yards 
  • 3 First Down Rushing 
  • Longest Rushing Attempt (20)  
  • 1 Pass Target 
  • 1 Receptions 
  • 16 Receiving Yards 
  • 1 First Down Receiving 
  • Longest Reception (16)  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 7 maçta yer aldı. 

Çaylak sezonunun ilk çeyreği boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 7 maçta yer almış olan Running Back oyuncusu Dillon; bu 7 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleMarlon Humphrey Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makaleDesmond King Tennessee Titans’a Transfer Oldu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here