Adrian Peterson, Ligde 4 Sene Daha Kalmayı Umuyor

Adrian Peterson, NFL’deki kariyerini daha da uzun tutmayı planlıyor! 

Washington Redskins’in Running Back oyuncusu Adrian Peterson, bugün TMZ Sports aracılığıyla gerçekleştirdiği bir röportajda NFL kariyerini 4 sene daha uzatabileceğini dile getirdi.  

“Adamım, neden 4 yıl daha olmasın ki? Neden?”  

Mart ayında 35 yaşına ayak basan Peterson, düşene kadar koşmak istediğini belirtirken azmi ve çalışkanlığını da ortaya koydu.  

“Geriye baktığım zaman; “Adamım, iki yıl daha oynamalıydım.” diyeceğim bir pozisyon içerisinde olmak istemiyorum. Zevk almak istiyorum, hala bir şampiyonluğun peşinden gidiyorum. Oyunu hala yüksek bir seviyede oynayabiliyorum.” 

 Eğer Peterson 4 sene daha NFL kariyerine devam ederse tüm zamanların rush yards rekoruna kırmaya sadece 4.139 yard daha koşması gerecek. Çünkü tüm zamanların rush yard rekoru 14.216 rush yards ile Emmitt Smith’in elinde duruyor. 

Adrian Peterson, Ligde 4 Sene Daha Kalmayı Umuyor | Korumalı Futbol Türkiye

Oyuncu Hakkında Daha Fazlası 

Adrian Peterson, Trent Williams Transferinden Memnun Değil 

25 Nisan 2020 tarihinde Trent Williams‘ın San Fransisco 49ers takımına transfer edilmesi hakkında huzursuz olduğunu dile getiren Peterson, şu açıklamaları yaptı; 
 

“Yapılan transferi gerçekten beğenmedim. Trent Williams’ın oyundaki en iyi offensive lineman olduğunu hissediyorum, onun neler yapabildiğini görebiliyorum. Lisedeyken de onunla beraberdim. Onun mutlu olması benim için oldukça önemli. “ 

Bu sene kariyerinin 13. sezonuna giriş yapacak olan 35 yaşındaki Adrian Peterson, yakın arkadaşı Trent Williams‘ın transferinden dolayı bu sene tek başına olacak.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir