Aaron Rodgers Yeni Sezondan Umutlu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

Profesyonel futbol kariyerindeki 16. Sezonuna giriş yapan Aaron Rodgers, bugün yapmış olduğu açıklamada yeni sezon hakkındaki duygu ve düşüncelerini dile getirdi. 

Green Bay Packers’ın 15 yıllık Quarterback oyuncusu Aaron Rodgers, bugün Pro Football Talk – NBC Sports aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada; yeni sezon hakkında umutlu olduğunu ancak hala çözülmesi gereken bazı sorunlar olduğunu ifade etti.  

“Bir sezon geçirecek miyiz? Bence hala çözülmesi gereken pek çok şey var. Umuyoruz, evet bu sezonun taraftarlarla olmasını umuyoruz. En üst Düzeyde güvenlik için tüm test prosedürlerini istedikleri şekilde halledebiliriz. Ancak bence biz, NFL’in ve NFLPA’nın bazı şeyleri çözmesini bekliyoruz.”  

Aaron Rodgers Yeni Sezondan Umutlu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

Green Bay Packers’ın Ulusal Futbol Ligi Oyuncuları Sendikası (NFLPA) temsilcisi olan Aaron Rodgers, konumu gereği; NFL ile NFLPA arasında gerçekleştirilen yeni sezon protokolleri tartışmaları doğrultusunda alınan kararlar hakkında tüm bilgilere sahip olmasa da bazı bilgilere sahip oluyor.  

Bundan dolayı Rodgers’ın yapmış olduğu açıklamada yeni sezon protokolleri hakkında her ne kadar bir duyuru / bildiri beklemiş olsak da Rodgers; yaptığı açıklamada yeni sezon protokolleri hakkında bir açıklamada bulunmuyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here