Aaron Donald, Muhteşem Kondisyonuyla Yeni Sezona Hazır!

Aaron Donald, yeni sezona oldukça iyi bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor.

Aaron, Pittsburgh‘de 4 sene kolej futbolu oynayarak ailesine verdiği sözü tuttuktan sonra 2014 NFL Draft‘ında 13 sıradan Los Angeles Rams tarafından seçilmişti.

5 sezonunu Los Angeles Rams‘de geçiren ve hala bu takımın kadrosunda bulunan Aaron Donald, bugün Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda formunu ortaya koydu.

Bu karantina süresinde böylesine iyi bir forma sahip olduğunu açıklayn Aaron Donald, yaptığı açıklamada;

Babamın evinin bodrum katında antrenman yapıyorum. Gelecek hafta 29 yaşına giriyorum ve günde 2 kez antrenman yapmaya başlayacağım, hergün hız ve ağırlık kaldırma antrenmanları yapacağım.” Sözlerini kullanarak ne kadar yoğun bir şekilde antrenman yaptığını belirtti.

Donald‘ın yaptığı açıklamalara göre tüm takım sahaları çok özledi, tabii ki kendisi de öyle. Ve ayrıca sahalara geri dönmek için sabırsızlandığını belirtti.

“Taraftarlar Olmadan Futbolun Eğlenceli Bir Yanı Yok.”

Ve ayrıca maçların taraftarsız bir şekilde yapılma iddiası hakkında ise;

“Sanırım oyun oynamak için hayranlara ihtiyacın var, yani onlar olmadan nasıl oyun oynayabileceğimizi bilmiyorum. Böyle bir şey olursa oyundaki heyecanının tümünü çıkarmış olursunuz. Hayranları olmadan bir futbol oyunu oynamanın eğlenceli olacağını düşünmüyorum.“Sözleri ile taraftarların maçlarda ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Ayrıca Aaron Donald kariyeri hakkında;

Bir lider olduğunuzu zihninze söylersiniz. Buradayım çünkü kazanmak istiyorum, bu kişisel hedeflerle ilgili değil, nihai hedef bir dünya şampiyonu olmak. Ancak henüz yapamadım.”

Covid-19 karantina sürecinde dahi antrenmanlarına oldukça önem veren oyunculardan biri olan Donald, bu sezonda ligde büyük bir sarsıntıya yer açabilir.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here