49ers, Kevin White ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

San Fransisco 49ers’ın yeni oyuncusu, Kevin White oldu!  

San Fransisco 49ers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; Chicago Bears ve Arizona Cardinals’in eski Wide Receiver oyuncusu olan Kevin White ile, anlaşma imzaladıklarını açıkladı. 

Takım tarafında yeni yapılan anlaşmaya ilişkin yapılan açıklamalarda ve NFL Network’ten de yine anlaşmaya ilişkin yapılan raporlamalardaKevin White ile San Fransisco 49ers arasında imzalanan anlaşmanın 1 yıl süreli olmasının dışında bir detaya yer verilmedi.  

Kevin White – Kariyer ve İstatistikler 

2015 NFL Draft’ın 1. round ve 7. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Wide Receiver oyuncusu White, 6 Mayıs 2015 tarihinde Chicago Bears ile; 4 yıl süreli, 15 milyon dolar değerinde olan ve +10 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imza atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Chicago Bears’ta 3 sezon boyunca yer aldıktan sonra Arizona Cardinals kadrosunda da yer alan oyuncu; Cardinals adına sahaya çıkma şansını yakalayamadı ve 21 Ağustos 2019’da serbest bırakıldı. 

3 sezon boyunca sahalarda olan White, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 48 Pass Targets 
  • 25 Receptions 
  • 285 Receiving Yards 
  • 1 Rushing Attempts 
  • 9 Rushing Yards 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 14 maçta yer aldı. 

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği gibi 14 maçta yer almış olan oyuncu; bu 14 maçın 5’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleKalen Ballage Jets’e Transfer Oluyor!
Sonraki makaleStephen Hauschka Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here