49ers, Kevin White ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

San Fransisco 49ers’ın yeni oyuncusu, Kevin White oldu!  

San Fransisco 49ers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; Chicago Bears ve Arizona Cardinals’in eski Wide Receiver oyuncusu olan Kevin White ile, anlaşma imzaladıklarını açıkladı. 

Takım tarafında yeni yapılan anlaşmaya ilişkin yapılan açıklamalarda ve NFL Network’ten de yine anlaşmaya ilişkin yapılan raporlamalardaKevin White ile San Fransisco 49ers arasında imzalanan anlaşmanın 1 yıl süreli olmasının dışında bir detaya yer verilmedi.  

Kevin White – Kariyer ve İstatistikler 

2015 NFL Draft’ın 1. round ve 7. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Wide Receiver oyuncusu White, 6 Mayıs 2015 tarihinde Chicago Bears ile; 4 yıl süreli, 15 milyon dolar değerinde olan ve +10 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imza atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Chicago Bears’ta 3 sezon boyunca yer aldıktan sonra Arizona Cardinals kadrosunda da yer alan oyuncu; Cardinals adına sahaya çıkma şansını yakalayamadı ve 21 Ağustos 2019’da serbest bırakıldı. 

3 sezon boyunca sahalarda olan White, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 48 Pass Targets 
  • 25 Receptions 
  • 285 Receiving Yards 
  • 1 Rushing Attempts 
  • 9 Rushing Yards 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 14 maçta yer aldı. 

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği gibi 14 maçta yer almış olan oyuncu; bu 14 maçın 5’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleKalen Ballage Jets’e Transfer Oluyor!
Sonraki makaleStephen Hauschka Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here