3 Buccaneers Oyuncusu Covid-19 Listesine Yerleştirildi | Korumalı Futbol Türkiye
Raymond James Stadium Photo by AHeneen /CC-BY-SA 4.0 International, 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic

Tampa Bay Buccaneers, 15. Hafta için 3 Oyuncusunu Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi

8-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte sezona devam eden Tampa Bay Buccaneers; Special Team’in 3 oyuncusunu, sezonun 15. haftasındaki Atlanta Falcons karşılaşması için Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirilen Oyuncular

  • Kicker Ryan Succop
  • Punter Bradley Pinion
  • Long snapper Zach Triner
Önceki makaleHenry Ruggs III Bir Süre Sahaya Çıkamayacak
Sonraki makaleGame Ball of the Week | 6. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here